Ogrzewania powietrzne

Pojazdy dostawcze i Vany mają zadanie bezpiecznie dowozić pasażerów i towary do celu, niezależnie od pogody. Dla kierowców służą one jako mobilne miejsca pracy. Technologie, w jakie są wyposażone, w tym, w szczególności, systemy ogrzewania i klimatyzacji Webasto , muszą być zatem niezawodne i gwarantować komfort i bezpieczeństwo. Rozwiązania Webasto zapewniają komfortowy klimat zarówno w kabinie, jak i w przestrzeni ładunkowej, nawet przy wyłączonym silniku pojazdu, co redukuje czas jego niepotrzebnej pracy. Niższe zużycie paliwa obniża koszty eksploatacji samochodu i chroni środowisko naturalne, redukując emisję spalin.

Dlaczego warto wybrać ogrzewanie powietrzne Webasto ?

Przyjemne ciepło w kabinie kierowcy podczas postojów i przerw regeneracyjnych. Komfortowe warunki w kabinie jeszcze przed rozpoczęciem podróży, świetna widoczność przez szyby wolne od śniegu i lodu, a to wszystko bez szczególnych problemów związanych z montażem i konserwacją. Powietrzne agregaty grzewcze Webasto zwiększają komfort, wydajność i oszczędność eksploatacji pojazdów, szczególnie w zimie!

Powietrze jest ogrzewane bezpośrednio w agregacie Webasto i nawiewane do wnętrza kabiny. Agregaty powietrzne Air Top firmy Webasto przeznaczone są do szybkiego i ekonomicznego ogrzewania kabiny kierowcy i wnętrza pojazdu oraz regulacji temperatury w przestrzeni ładunkowej. Agregaty powietrzne Webasto dostępne są w wersjach o mocy grzewczej od 0,9 kW do 22 kW.

Ogrzewania powietrzne

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry